1256. Fülbevaló pár
20. sz. vége, 2006-2016 közötti budapesti fémjellel ellátva, 14 k ródiumozott fehérarany, egyedi formaterv, két ovális csiszolású ónix gyűrű, akasztó díszén 24 db karmosan foglalt modern csiszolású gyémánttal cca. 0,24 ct (M1, W, VVSI)
bruttó: 13,8 g; h: 4,6 cm