262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1206. Gyűrű

20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, ródiumozott fej, "VG" mesterjegy, középen 1 nagyobb cca. 0,9 ct és 12 db kisebb cca. 0,4 ct briliáns csiszolású gyémánt (M1-M2, W-Cr, VSI-SI2), apró sérüléssel, 61-es méret

4 g