262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyertyatartó pár

1342. Gyertyatartó pár

Lemberg, 1807, 13 latos antik ezüst, "LMK" mesterjegy, 1806-1807 körüli jelzet és 1810 előtti adómentességi jel, kalapált, négyzetes talpakon, empire gyertyacsészék, aranyozás nyomaival, restaurált

261,3 g; m: 10,5 cm