1204. Melltű
1900 körül, tűszerelék: Budapest, 1966-1999 közötti fémjellel, 14 k arany tű mozdony zárral, áttört ezüst lemez, középen 1 db fehér gyöngy, 2 db cca. 0,2 ct, 2 db cca. 0,1 ct briliáns csiszolású és 39 db régi és achtkant csiszolású gyémánttal, spitterekkel (R1-A1, TCr-Cr, VS-SI), apró sérüléssel
4,5 g; h: 4,4 cm