262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Mandzsettagomb pár

1217. Mandzsettagomb pár

20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k sárga- és fehérarany, pántolt, csíkozott díszítéssel, lánc összekötővel

11,6 g; fej: 1,3*1,3 cm