1217. Mandzsettagomb pár
20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k sárga- és fehérarany, pántolt, csíkozott díszítéssel, lánc összekötővel
11,6 g; fej: 1,3*1,3 cm