262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyertyatartó pár

1305. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Theodor Dörr mesterjegy, széles, szamárhátíves talpak, baluszteres szárak, gépi vésett és gilosált díszítéssel, egyik szár javított, kis sérüléssel

528 g; m: 28,5 cm