262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Bross

1139. Bross

19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, bécsi hivataljellel és "GM" mesterjeggyel, lóhere forma közepén 2 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,3 ct (R2, TCr, VSI-SI1) és 2 db szintetikus rubin szem cca. 0,4 ct, A-MF-T betűjelekkel, cinnel forrasztott, kis sérüléssel

8,9 g, h: 4,2 cm