1136. Karmazált gyűrű
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 18 k arany ezüsttel lemezelve, "FK" mesterjegy, virág formában vérpiros szintetikus rubin kő és 10 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,4 ct, sérült, 56-os méret
2,8 g