1328. Fedeles urna
Nagyvárad, 19. sz. eleje, 13 latos antik ezüst, "TL" mesterjegy, kalapált test, hálómintás tagológyűrűkkel, áttört, tölgylevél koszorús szegélydísszel, virágszál tetőgombbal, kis sérüléssel, (Kőszeghy: Nr. 1530)
291 g; 21*11 cm