262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Teázókészlet

1459. Teázókészlet

Kína, 19. sz. második fele, festett porcelán, "famille rose" dekorral, 4 db, sérült

m: 5,2-21 cm; 2 db csésze: d: 9,5 cm