262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Biedermeier karkötő

1126. Biedermeier karkötő

Bécs (?), 19. sz. közepe, 1966-1999 közötti budapesti behozatali jellel ellátva, 14 k antik arany, hurkolt dísz rubin színű üveg kőutánzattal és világoskék zománc virágokkal, gazdagon díszített lemezes karszalag, nyelves záródással, javítással, kis sérülésekkel

22,9 g; h: 16 cm