1310. Borkóstoló tálka
Győr, 1781 körül, 13 latos, belül tűzaranyozott antik ezüst, Josephus Niegl mesterjegy és "E" évbeütő, barokk stílusú tálka, bordázott tagolással, fülekkel, (Kőszeghy: Nr. 710, 742, 729)
101 g; 14,5*9,5*4 cm