262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco karkötő

1110. Art deco karkötő

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Walter Árpád (?) mesterjegy, glídes fazon, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, apró horpadással

23,3 g; h: 18,4 cm