1110. Art deco karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Walter Árpád (?) mesterjegy, glídes fazon, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, apró horpadással
23,3 g; h: 18,4 cm