262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyöngy nyakék

1257. Gyöngy nyakék

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany csattal, 28 db tenyésztett, Fülöp-szigeteki, sósvízi gyöngy, ezüstszürke színben, selymes felülettel, (A minősítéssel, d: 13-16,5 mm), csomózva fűzve, kis pikékkel, Hári Anikó certifikációjával, dobozzal

h: 47 cm