262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1241. Gyűrű

francia, 20. sz. vége, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, navett csiszolású kék zafírral és 8 db cirkóniával díszítve, 53-as méret

2,8 g