262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Olaj-, ecet- és fűszertartó készlet

1325. Olaj-, ecet- és fűszertartó készlet

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, hengeres kosár, vésett díszítéssel, négy eredeti, színtelen, csiszolt üvegbetéttel, 2 db dugóval

nettó: 261 g; 17*23 cm