262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Pillangó bross

1286. Pillangó bross

1900 körül, aranyozott ezüst áttört test, teljes felületén ametiszt, citrin, hegyikristály, gránát kövekkel borítva (részben aláfóliázva), 17 db igazgyönggyel, néhány kő csiszolt üveggel pótolva, fém tű szerelékkel, kis sérülésekkel

bruttó: 33,4 g; 6,7*5 cm