262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1230. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "GH" modern mesterjegy, magas karmos foglalatban tábla csiszolású smaragd cca. 2,4 ct, vállakon 2 db princess csiszolású gyémánt cca. 0,34 ct, kis felületi hibával, 53-as méret

3,8 g