262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szecessziós medál

1272. Szecessziós medál

Pest, 1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany és átfűrészelt ezüst lemez, pesti Hivataljellel, szecessziós stílusban, azsúr és karmos foglalatban régi csiszolású gyémántok cca. 1,2 ct (R1, TCr-Cr, VS-SI), kis sérüléssel

3,5 g; h: 3,5 cm