262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyertyatartó

1297. Gyertyatartó

Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz mesterjegy, bécsi hivataljellel, kerek talpazattal, középtálkával, talpon apró hibával

271 g; 23*16,5*11,5 cm