262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szoliter gyűrű

1195. Szoliter gyűrű

20. sz. közepe, bécsi fémjel és 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany, "OV" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (M2, W, VS2), 51-es méret

2,3 g