1195. Szoliter gyűrű
20. sz. közepe, bécsi fémjel és 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany, "OV" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (M2, W, VS2), 51-es méret
2,3 g