262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálka

1332. Tálka

német (?), Gdansk, 17-18. sz.-i jelzet, "II" mesterjegy, lemezből alakított tárgy, domborított babérfüzérekkel, gyöngysor díszes peremmel, talpán "L:A:S:" tulajdonosi jelzettel, sérült, pereme restaurált

163 g; 26*18*3,5 cm