1225. Gyémánt szoliter gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, kivehetetlen mesterjegy, magas, kosaras foglalatban 1 db félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 1 ct (M2, TCr, VSI1), apró hibával, 54-es méret
3,1 g