262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Koktélóra

1191. Koktélóra

Svájc, 1920 körül, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 900 ezrelékes platina tok, sodort fém szíj és csat, art deco, szögletes, arab számos számlap Provis jelzettel, 2 db briliáns csiszolású cca. 0,08 ct és 14 db achtkant gyémánttal ékítve, rubinköves, működő szerkezet, hátlapon Kana tokkészítő jelzettel, kis sérüléssel

bruttó: 14,6 g