262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Képtartó medál

1284. Képtartó medál

19. sz. első fele, aranyozott réz keretben, csontra festett női portré, alakított ékszer, eredetileg valószínűleg gyöngyös ékszer csatja

4*3 cm