262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fülbevaló pár

1132. Fülbevaló pár

osztrák vagy magyar, 19. sz. vége, ún. gránátarany hátlap és akasztó, karmos foglalatban kúposan csiszolt cseh pirop gránát kövekkel és 12 db apró igazgyönggyel ékítve, apró sérüléssel

bruttó: 6,4 g