1132. Fülbevaló pár
osztrák vagy magyar, 19. sz. vége, ún. gránátarany hátlap és akasztó, karmos foglalatban kúposan csiszolt cseh pirop gránát kövekkel és 12 db apró igazgyönggyel ékítve, apró sérüléssel
bruttó: 6,4 g