1218. Karperec
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, elkopott mesterjegy, sorban foglalva 22 db félhollandi és régi csiszolású gyémánt, középen fehér gyöngyökből virág dísz, nyelves záródással, biztonsági lánccal, kis sérüléssel
15,7 g