262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1353. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, tálalók vésett díszítéssel aranyozva, Ötvösművészeti Műhely készítőjel, csapott angol fazon, acél pengés kések, 6 db fűszerszóróban bécsi 900 ezrelékes ezüst jel és „BS” mesterjegy, eredeti fa doboz négy fiókkal, kulccsal, Kövesi Ezüstárugyár jelzettel, össz.: 208 db, kés pengék részben javításra szorulnak

nettó: 10709 g