1303. Kehely (cibórium)
Budapest, Ledó Béla egyházi műötvös egyedi díjnyertes terve, készült a budapesti 1938-as Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszusra, fém és aranyozott ezüst, domborított emlékéremmel, talpon jelezve: "Ledó Béla egyházi műötvös Budapest, IV." és a fenéklemezen vésett B.O.K.Oe jelzet,„LB" mesterjegy, fedél nélkül
bruttó: 548 g; m: 19,3 cm