262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Button medál láncon

1273. Button medál láncon

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, csúszkás button medálban 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,25 ct (M1, Cr, SI)

2,2 g; lánc h: 42 cm