1313. Cibórium (ostyatartó)
19. sz. vége, préselt, aranyozott sárgaréz, domborított, vésett és poncolással kiemelt kalász, szőlőfürt és liliom motívumokkal, tetőn öntött kereszttel
m: 30 cm