262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Cibórium (ostyatartó)

1313. Cibórium (ostyatartó)

19. sz. vége, préselt, aranyozott sárgaréz, domborított, vésett és poncolással kiemelt kalász, szőlőfürt és liliom motívumokkal, tetőn öntött kereszttel

m: 30 cm