262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Ékszergarnitúra

1264. Ékszergarnitúra

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "GH" modern mesterjegy, karmos foglalatban, 4 db tábla csiszolású kolumbiai (?) smaragddal cca. 14,7 ct, 8 db modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,55 ct ékítve, össz.: 4 db, gyűrű 57-es méret

9,1 g