1201. Gallérgomb pár
francia (?), 20. sz. közepe, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 925 ezrelékes aranyozott ezüst, "DW" mesterjegy, fekete zománc fedés, középen 1-1 strassz kőutánzat, pattintós hátlappal
1,5 g