262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fülbevaló pár

1135. Fülbevaló pár

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, csillagvirág fazonban 4 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,28 ct (M1, TCr-Cr, VVSI-VSI2), 16 db achtkant csiszolású gyémánt, 2 db leakasztható ametiszt csepp csüngő cca. 4 ct, srófos záródással

bruttó: 5,2 g; h: 2,8 cm