262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1196. Gyűrű

20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k fehérarany, alakított ékszer, csillagvirág formában középen 1 db modern csiszolású gyémánt cca. 0,35 ct és a szirmokban 6 db kisebb félmodern csiszolású gyémánt cca. 0,24 ct (M1-M2, W-TCr, VVSI-VSI) díszítés, 52-es méret

4,5 g