262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1267. Gyűrű

francia (?), 20. sz. vége, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, rozetta formában 1 db ovális csiszolású kék zafír cca. 0,18 ct és 10 db achtkant gyémánt cca. 0,3 ct, apró hibával, 57-es méret

2,4 g