262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco stílusú gyűrű

1261. Art deco stílusú gyűrű

20. sz. közepe, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany, szögletes fejben, karmos foglalatokban 11 db modern és félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 1 ct (M1-M2, W-TCr, VS-SI2) és 1 db tábla csiszolású smaragd, kis sérüléssel GemSztár tanúsítvánnyal, 56-os méret

18,9 g; fej: 1,9*1,5 cm