262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1244. Gyűrű

19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany test bordázott vállakkal, Breitner Testvérek mesterjegye (1932 előtt), 1 db párna csiszolású kék zafírral és 6 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,6 ct (R1-R2, Cr-TCa, VSI-SI), 56-os méret

5 g