262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fűszertartó pár

1317. Fűszertartó pár

Kassa (?), 19. sz. eleje, 13 latos tűzaranyozott antik ezüst, Stanczel József mesterjegy, három ívelt lábas támasztékban megkövült citrom (?) test, díszgyűrűs betét tálkával, kanalak nélkül

bruttó: 97,2 g; 5,8*6,2 cm