1317. Fűszertartó pár
Kassa (?), 19. sz. eleje, 13 latos tűzaranyozott antik ezüst, Stanczel József mesterjegy, három ívelt lábas támasztékban megkövült citrom (?) test, díszgyűrűs betét tálkával, kanalak nélkül
bruttó: 97,2 g; 5,8*6,2 cm