262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Biedermeier karkötő

1130. Biedermeier karkötő

Bécs (?), 19. sz. közepe, 1966-1999 közötti budapesti behozatali jellel, 14 k antik arany, hullámzó, vésett-poncolt csatján tábla csiszolású almandin gránát, 2 db valódi gyöngy és sötétkék-fehér beágyazott zománc ékítés, nyelves zárral, biztonsági lánccal, hullámprofilált pálcás karszalag, nyelves zár biztonsági lánccal, kis sérüléssel

19,3 g