1295. Úti áldoztató készlet betegek szentségéhez
Moszkva, 1905 körül, 84 zlotnyikos aranyozott ezüst, "NF" cirill betűs mesterjeggyel, tartó tok belül Stefán Kolumbov tulajdonaként feliratozva, külső tok vésett díszítéssel, eredeti, bélelt, nyakban viselhető tokban, össz.: 5 db-os
156 g; tok: 11,4*5,3*2,5 cm