262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Úti áldoztató készlet betegek szentségéhez

1295. Úti áldoztató készlet betegek szentségéhez

Moszkva, 1905 körül, 84 zlotnyikos aranyozott ezüst, "NF" cirill betűs mesterjeggyel, tartó tok belül Stefán Kolumbov tulajdonaként feliratozva, külső tok vésett díszítéssel, eredeti, bélelt, nyakban viselhető tokban, össz.: 5 db-os

156 g; tok: 11,4*5,3*2,5 cm