1367. Fűszertartó pár
Bécs, 1820 körül, 13 latos antik ezüst, elkopott mesterjegy és töredékes hitelesítőjegy, kerek talpon szárnyas puttós szárak, eredeti kanálkákkal, öblös, hengerelt díszperemes tálkákkal, sérült
211 g; 9*8,3 cm