262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Bross

1129. Bross

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, harcoló kakasok 6 db achtkant gyémánttal és sorban foglalva 28 db kék zafírral

11,4 g; h: 6 cm