262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Esküvői szelence (dobozka)

1184. Esküvői szelence (dobozka)

osztrák (?), 19. sz., 13 latos aranyozott antik ezüst, domborított koronás, babérfüzéres díszítés, 2 db festett miniatűr portréval, monogrammal, színes üveg kőutánzatokkal

bruttó: 148,7 g; 9*6,5*3,8 cm