1254. Szoliter gyűrű
20. sz. vége, 14 k fehérarany, konvenciós fémjellel ellátva, karmos foglalatban 1 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,25 ct (M1, TCr, VSI), 55-ös méret
1,8 g