262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kitűző

1202. Kitűző

1920 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 950 ezrelékes platina test, 14 k fehérarany tű, óratokból alakított ékszer, repasse vésett oldaldíszítéssel, tűszerelékkel, fekete ónix színű műanyag lap, 6 db régi csiszolású és 34 db achtkant gyémánttal cca. 1,1 ct (R1-A1, Cr-TCa, VSI-P2) sérült

bruttó: 7,4 g; h: 2,7 cm