262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Mártásos tál

1341. Mártásos tál

Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, öntött tálka és kiöntő, gazdag, levélindás fülekkel és szegéllyel, apró hibával

bruttó: 678 g; 25*16,5*10,5 cm