1329. Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "JB" mesterjegy, öntött lábakon álló boltozatos talpakon baluszteres szárak, vésett díszítéssel, kis sérülésekkel, egyik szár restaurált
530 g; m: 29,5 cm