262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyertyatartó pár

1329. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "JB" mesterjegy, öntött lábakon álló boltozatos talpakon baluszteres szárak, vésett díszítéssel, kis sérülésekkel, egyik szár restaurált

530 g; m: 29,5 cm