1268. Kitűző
francia (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany ródiumozott felülettel, áttört virág forma 66 db félhollandi és achtkant gyémánttal ékítve cca. 1 ct, kis felületi hibával
13,8 g; h: 6,9 cm