262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kitűző

1268. Kitűző

francia (?), 20. sz. második fele, 2016 utáni konvenciós fémjellel ellátva, 18 k arany ródiumozott felülettel, áttört virág forma 66 db félhollandi és achtkant gyémánttal ékítve cca. 1 ct, kis felületi hibával

13,8 g; h: 6,9 cm