262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Fedeles váza

1450. Fedeles váza

francia, Sévres, 1900 körül, festett és aranyozott porcelán, két képmezőben rózsakoszorúval, talpán máz alatti kék jelzettel

m: 26,5 cm